Pits Teknoloji Sistemleri

Place your title here

Restoran Otomasyonu, Sipariş Sistemi, Müşteri Sipariş Takip Sistemi, Cafe Yazılımı Otomasyonu


İlerleyen teknolojiyi yakalamak ve müşteri taleplerini sürekli olarak takip ederek onların ihtiyaçları doğrultusunda en uygun ürün ve fiyatı sunmak her zaman vizyonumuz olmuş ve kaliteli servis ile, güler yüzlü iyi bir hizmet anlayışı içerisinde, siz değerli müşterilerimize hizmet vererek sizlerle sürekli birlikte olmak başlıca şirket hedefimizdir.

PİTS Teknoloji bu bağlamda geniş bir bilgi, tecrübe ve birikim ile yapılanarak kendisine uzmanlık alanı olarak yemekhane sistemleri , restorant otomasyonu, sipariş sistemi, cafe yazılımı, parmak izi sistemleri, parmak izli cihazlar, PDKS sistemleri, turnike sistemleri , bariyer , plaka tanıma , güvenlik kameraları , restoran otomasyon , x-ray cihazları , bekçi kontrol sistemleri , gsm kesiciler , parmak izi , pdks , kartlı geçiş konularını seçmiş ve geçen yıllar içinde sadece bu konularla ile ilgilenerek Türkiye'de ilklere imza atmıştır.

Her biri konusunda uzman yazılım ve sistem mühendisi personeli ve güvenlik firmaları ile çözüm ortaklıkları yaparak komple proje bazlı çözümler sunarken bir yandan da ANVİZ BİOMETRİC firmasının Türkiye Core Partnerliğini alarak, bu ve diğer ürünlerin toptan ve perakande satışlarını, kendi yada alt bayileri aracılığıyla siz değerli müşterilerine sunmaktadır. PİTS Teknoloji Sistemleri ayrıca Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Apple Markasının iPod ve İPad cihazlarında Restoran Otomasyon Yazılımını adapte ederek Tablet tabanlı PC lerde de bu tür bir yazılımın çalışmasını sağlamıştır.

Şirket prensiplerimiz gereği müşterilerimiz tarafından arzu edilen cihazdan çok müşterimize en uygun olabilecek cihazları, yazılımı, fiyatı ve techizatı uzman kadromuzla sunarak komple sistem çözümleri ile istediklerinizin tam karşılığını almanızı sağlamaktadır.

Gelişen dünyada sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek ve sürekli izleyerek müşterilerimizin doğru ve zamanında teknolojik yatırımlarla şirketlerinin maliyetlerini düşürmek suretiyle yada yaptıkları yatırımların onlara zamanında, hızlı bilgi olarak geri dönmesini sağlamaktır.

Her biri konusunda uzman ve sürekli eğitimlerle bilgileri yenilenen Teknik Destek ve Teknik Servis personelimizin müşterilerimize hızlı ve zamanında hizmet ulaştırarak müşteri memnuniyetini sağlaması bizim için son derece önemlidir.

PİTS Teknoloji Sistemleri bu hedefler doğrultusunda ilerleyerek liderlik bayrağını sürekli elinde tutacak ve geleceğe sizinle birlikte ışık tutacaktır.

Seo Optimizasyon : Beyoğlu Ajans